Softballová sezóna začíná

Softballová sezóna začíná
20 kvě

Po několikatýdenní pauze jsme se všechny moc těšily na společné setkání a trénink venku. Jakmile bylo možné vytvořit skupinky po deseti, první tréninková jednotka mohla začít. Od té doby se scházíme pravidelně v úterý a v pátek na Pardálu. Velmi zde oceňujeme dvě nově vzniklé klece, které plně využíváme a úpravu koridorů kolem met. Děkujeme za úpravu hřišť.

Sezona se nyní naplno rozjíždí a již plánujeme turnaje. Hlubocké softballistky se připravují na kadetskou a juniorskou soutěž.   Naplno se také rozjela činnost STM. Některé naše hráčky pravidelně trénují na hřišti Blondies v Českých Budějovicích pod vedením zkušeného trenéra Dušana Hanzala.  Kája Kundrátová a Kája Hasmanová byly nominovány do výběru Little League Jihozápad. Přesto, že se v tom roce LL v zahraničí zrušilo, svaz zorganizoval pro tyto nominované hráčky z českých regionů  31. května turnaj v Havlíčkově Brodě.

Kadetky pod hlavičkou Trhových Svinů odehrají za červen a červenec tři turnaje, první zápas 1. – 2. srpna. Pigs TS usilují o pořadatelství. Tým povede Václav Petřík. Juniorky čeká šest turnajů, začínají 20. – 21. června výjezdem do Prahy. Doma si zahrají o prázdninách 22. - 23. srpna. Přijďte nám fandit.

V rámci přípravy na novou sezonu se v pondělí 11. května na hřišti Blondies uskutečnilo přátelské utkání Hluboká ženy vs. kadetky, juniorky Hluboká, Trhové Sviny. Moc jsme si to užily a trenéři měli příležitost zjistit, na co se zaměřit a na čem je třeba více zapracovat. Určitě si ,,přátelák“ zopakujeme.

    

Přejeme všem úspěšný start do sezony 2020/2021.

Menu