Uzavření Sokolovny a omezení oddílů

Starosta oddílu T.J. Sokol Hluboká nad Vltavou David Šťastný dnes dopoledne informoval o nutných opatřeních, která čekají naše oddíly
Únorové závody

Ani v únoru naše děvčata z Filii nezahálela a zúčastnila se hned dvou závodů
Dětský karneval v MC

Jak se již stává tradicí, únor je v našem Mateřském centru ve znamení dětského karnevalu
Filii – začátek nové závodní sezóny

Začátkem nového roku, začalo i nám v oddíle Filii nové závodní období, které potrvá až do června. Během této doby navštívíme několik postupových kol, kde se budeme s děvčaty snažit kvalifikovat na kola finálová.
Zdravý pohyb pomáhá

V závěru roku 2019 se uskutečnila přednáška se cvičením na téma „Cvičební mýty“ pro regionální pobočku VZP v Českých Budějovicích v rámci akce „Den zdraví pro zaměstnance“.
FiLii na závodech

Holky z FiLii mají za sebou hned dva závody za poslední 3 týdny : M-TEAM CUP v Praze a AEROBIC CUP v Českých Budějovicích
Oddíl lezení poprvé soutěží

Lezecký oddíl Sokol Hluboká se zúčastnil poprvé závodů v lezení na obtížnost na závodech Písecký pavouk.
Mateřské centrum na adventních trzích

První sněhové vločky už ohlásily blížící se období adventu
Lampionový průvod v halloweenském hávu

Když se ve čtvrtek 31.10. setmělo, stejně jako každý rok, vyrazil od hřbitova již tradiční lampionový průvod Mateřského centra Hluboká nad Vltavou.