Oslavy 25. výročí

Jeden z oddílů Sokola Hluboká nad Vltavou slavil 25. výročí založení klubu. Víte o jaký oddíl se jedná?
Baby Olympiáda

30. 5. 2019 proběhl na Hluboké další ročník sokolské ''Baby olympiády''
Česko se hýbe ve školách - finále

V pátek 7.6. se děvčata z oddílu Filii zúčastnily posledního závodu v letošním školním roce a tím bylo Republikové finále Česko se hýbe ve školách a Postupové kolo Českomoravského poháru.
Republikové finále Česko se hýbe ve školách

V pátek 7.6. se děvčata z našeho oddílu zúčastní republikového finále Česko se hýbe ve školách. Jedná se o celorepublikovou soutěž týmových skladeb a je určena mateřským, základním a středním školám, školním klubům a dalším volnočasově aktivním skupinám. Týmy se na finále mohly kvalifikovat z některého postupového kola, která probíhala od ledna do května po celé ČR.
Poslední hodina před prázdninami

Blíží se nám konec školního roku a tím i končí uzavřené kurzy Zdravá záda a pánevní dno. Poslední kurzované hodiny se uskuteční předposlední týden v červnu 18. a 19.6.
Blíží se nám výročí založení klubu

28. - 30. 6 proběhnou na Hluboké oslavy 25. výročí založení baseballového klubu Sokol Hluboká
Brzy v novém

Rekonstrukce Sokolovny se blíží ke konci
Kroužek lezení

Poslední hodiny kroužku lezení před prázdninami proběhnou tento týden
Finále MIA Festivalu

V neděli 19.5.2019 jsme se zúčastnily se skladbou "Zrození motýlů" finálového závodu MIA Festivalu. Konal se v Praze v Lucerně. Na tento závod se děvčata kvalifikovala ze dvou semifinálových kol. Z Českého Krumlova 3. místem a z Českých Budějovic 2. místem.