Dětský karneval v MC

Dětský karneval v MC
19 úno

Jak se již stává tradicí, únor je v našem Mateřském centru ve znamení dětského karnevalu, které MC pořádá pro své malé členy. Letos jsme se sešli 18.2. , bohužel nás značně zasáhla chřipková epidemie. I když byl počet masek menší, dětí i tak bylo všude plno. Nechyběl pirát, dýně, Harry Potter, vlk, Mickey, Elsa a další. 

 Naše maminka Veronika Pomijová se vrhla do organizace doslova po hlavě. Připravila pro děti krásný program, který byl zahájen hromadnými tanečky. Byly připraveny různé úkoly – lovení rybiček, kuželky, prohazování míčků, nekonečný tunel a mnoho další. Děti dostávaly průběžně sladké odměny.  Velké překvapení čekalo v podobě kopice balónků a především kouzelného balónkového mistra, který každému děťátku vyrobil, co na očích viděl. Vyhrávali především pejsci, ale byl i meč a holoubci. Završením programu byly naše milované závody na motorkách, odrážedlech, zkrátka všem, co jede. 

Jen neradi jsme se rozcházeli domů, v rukou krásné balonky, balíčky s odměnou i spokojené babičky. Těšíme se na všechny masky zase za rok Na shledanou! 

Menu