Filii – začátek nové závodní sezóny

Filii – začátek nové závodní sezóny
26 led

Novou sezonu jsme začaly novoročním soustředěním, kdy jsme dolaďovaly poslední detaily ve všech sestavách.

První příležitost představit sestavy veřejnosti jsme měly na Sokolském plese, který se konal 18.ledna v Parkhotelu na Hluboké. Ukázaly se zde všechny sestavy sportovního aerobiku, fitness tým a pódiová skladba s kruhy.

Následující víkend v neděli 26.1.2020 se konalo postupové kolo soutěže ČMP, ČSH a SAMC v Českých Budějovicích. V soutěži ČSH se představila naše pódiová skladba s kruhy „What do you mean“ a v kategorii aerobic B 14-16 let vybojovala krásné 2. místo.  Ihned po vyhlášení výsledků následovala soutěž ČMP ve sportovním aerobiku. Zde se v nejobsazenější kategorii jednotlivců 8-10 let představily děvčata Sára Hubingerová a Majda Fojtlová. Holky odcvičily své sestavy velmi dobře, ale konkurence byla velká. Nakonec jsme získaly 8. a 7. místo. V kategorii týmů 17+ soutěžilo trio RAS, které získalo 1.místo. Odpolední blok patřil závodům SAMC, kde jsme měly obsazení ve všech věkových kategoriích. Všechny kategorie byly velmi početné a nikomu se bohužel nepodařilo probojovat do dalšího kola. I tak holky cvičily pěkně a příště to bude jistě o něco lepší. Obsazení jsme měly dokonce i v kategorii nejstarších 28 a více let, kde závodily naše trenérky, které získaly 3. a 4. místo.

Další závody nás čekají v únoru. Konkrétně 15.2.2020 AerobicShow a SAMC v Milíně a 22.2.2020 další postupové kolo soutěže ČMP a SAMC v Plzni.

Menu