Republikové finále Česko se hýbe ve školách

Republikové finále Česko se hýbe ve školách
06 čen

V pátek 7.6. se děvčata z našeho oddílu zúčastní republikového finále Česko se hýbe ve školách. Jedná se o celorepublikovou soutěž týmových skladeb a je určena mateřským, základním a středním školám, školním klubům a dalším volnočasově aktivním skupinám. Týmy se na finále mohly kvalifikovat z některého postupového kola, která probíhala od ledna do května po celé ČR.

Naše letošní hlavní skladba "Zrození motýlů" se na finále kvalifikovala z postupového kola v Českých Budějovicích, které proběhlo v lednu.

Skladba bude závodit ve výkonností třídě B v kategorii Aerobic 11-13 let. 

V ten samý den také proběhne postupové kolo soutěže Českomoravský pohár. Co je soutěž pro děti, které začínají se sportovním aerobikem.

Zde se představí naše dva tříčlenné týmy. V kategorii sportovní aerobic týmy 8-10 let se představí trio Majda, Laurinka a Sárinka. Starší děvčata Rézka, Anička a Terka se představí v kategorii sportovní aerobic týmy 14-16 let.

Pro nás jsou to poslední závody v tomto školním roce a věřím, že si je holky užijí naplno, ať už výsledek bude jakýkoliv :-)

Odkaz na soutěž ZDE

Menu