Českomoravský pohár a Přehlídka pódiových skladeb

Českomoravský pohár a Přehlídka pódiových skladeb
02 dub

V sobotu 16.3.2019 jsme se vydali do Prahy na závody Českomoravský pohár. Jedná se o závody ve sportovním aerobicu a fitness týmech pro začínající závodníky.

Naše děvčata se sportovnímu aerobiku věnují od září a toto byly jejich druhé závody. První 3 členný tým jsme měly v kategorii 8-10 let, kde děvčata ve velké konkurenci obsadila 11.místo. Druhý, také 3 členný tým závodil v kategorii v kategorii 14-16 let a získal báječné 2.místo.

Další sobotu (23.3.2019)  jsme se vydali již tradičně na Přehlídku pódiových skladeb do Tyršova domu v Praze. Letos jsme se zúčastnili s naší hromadnou skladbou "Zrození motýlů". Celkem se zde představilo kolem 30 skladeb různého žánru. Přehlídka není soutěžní, ale odborná porota vybírá nejzajímavější skladby a ty na konci ocení. 

Na cestu jsme se vydali brzy ráno vlakem, po příjezdu do Prahy nás v TD čekala zkouška na ploše. Protože jsme měli po zkoušce čas, vyrazili jsem na menší procházku za zmrzkou :-). Po návratu jsme se začali připravovat na vystoupení, které nás čekalo kolem 15h. Po skončení celého programu následoval slavnostní nástup a ocenění vybraných skladeb. Sice jsme letos žádnou cenu nedostali, ale i tak se těšíme na příští rok, až zase přijedeme s novou skladbou.

Další soutěž čeká děvčata již tuto neděli :-)

Menu