Víkendové FiLii

26 úno

V pátek 22.2. se děvčata z Filii místo tréninku zúčastnila edukačního programu v jihočeském muzeu v ČB. Sraz byl ve 14,30 před muzeem. Na začátku nás průvodce provedl výstavou orchidejí, kde jsme se dozvěděli mnoho zajímavých věcí. Po prohlídce si děvčata vyrobila krásná přáníčka.

Druhý den v sobotu 23.2 nás čekalo již tradičně vystoupení na dětských sokolských šibřinkách v sokolovně v Českých Budějovicích. Vystupovali jsme se skladbou „Zrození motýlů“, která se všem přihlížejícím líbila. Po vystoupení ještě některá menší, ale i větší děvčata zůstala a užila si bohatý program maškarního plný her, tancování a dalších aktivit.

Další akce (závody) nás čekají až od poloviny března. Konkrétně 16.3 soutěž Českomoravský pohár - soutěž ve sportovním aerobiku a 23.3. Přehlídka pódiových skladeb a AerobicTeam v Praze. Děvčata se už teď pylně připravují a těší se na další vystoupení.